Basaful cover image

Unikāla koncepta studentu aģentūra “Basaful” 1. gadā strādā ar 14 tūkstošu eiro apgrozījumu

Tehnoloģijas uzņēmējdarbības studiju programma “Jaunuzņēmumu vadība” pirmos studentus uzņēma 2019. gada rudenī un pieteica sevi ar unikālu studiju formātu – mācies darot!

Noslēdzoties studiju gadam, tiek apkopoti ne tikai akadēmiskie sasniegumi, bet arī studentu praktiskās studiju vides – digitālās aģentūras “BASAFUL” finanšu rādītāji. Studentu aģentūra pirmajā tās darbības gadā sasniegusi apgrozījumu 14 tūkstoši eiro.

Basaful cover image

Studentu darbs aģentūrā ir daļa no studiju procesa un tajā jaunie speciālisti jau no pirmās studiju dienas var likt lietā savas teorētiskās zināšanas, strādājot ar klientiem un dažādiem projektiem. Strādājot aģentūrā studenti iepazīst biznesa vidi, izprot kāda tipa pienākumi uzņēmumā viņiem interesē un padodas, kā arī iegūtās zināšanas pārbauda praksē. Aģentūras darbu vada paši “Jaunuzņēmumu vadības” studenti, tomēr aģentūras attīstību pieskata un ar padomu palīdz pieredzējuši mentori.

Aģentūras sniegto pakalpojumu klāsts ir saistīts ar tehnoloģijām un uzņēmējdarbību veicinošām aktivitātēm, kas nodrošina studentiem iespēju iepazīt dažādas nozares, uzņēmumu veidus un pārvaldības stilus. “BASAFUL” klientiem piedāvā mājsalapu izstrādi, produkta pozicionēšanu tirgū, uzņēmumu iekšējo procesu automatizāciju, digitalizācijas un mārketinga aktivitāšu pakalpojumus, kā arī drīz tiks piedāvāti arvien tehniskāki pakalpojumi, jo nākamā gada plānā ir piesaistīt studentus no IT fakultātes. Šadi piesaistot studentus no citām fakultātēm, tuvāko gadu laikā ir plāns izaugt par 100+ studentu aģentūru.

Vērienīgs un izcili paveikts veikums studentu aģentūrai bija Ventspils IT investīciju piesaistes projekts Start In Ventspils. Šim projektam studenti piedalījās tirgus izpētes, zīmola, vizuālo materiālu un mājaslapas izstrādē. Šis un vēl vairāki projekti ir ļāvuši aģentūrai apgrozīt 14 tūkstošus eiro un studentiem nopelnīt algu par padarīto darbu. Atsauksmes no klientiem un lietotājiem ir kvalitātes apliecinājums jaunajiem speciālistiem un pierādījums, ka VeA iegūtās teorētiskās zināšanas var nekavējoties likt lietā biznesa vidē.

“Jaunuzņēmumu vadība”, kuras zīmols ir Biznesa akadēmija (Business Academy), vēl nav sagaidījusi savus pirmos absolventus, taču jau tagad visi 20 šīs programmas studenti, kuri ir no visas Latvijas, sniedz pozitīvas atsauksmes un ir ļoti apmierināti par savu izdarīto izvēli. Interese par šo programu saglabājas augsta arī šogad, tāpēc interesenti ir aicināti 9. un 10. jūnijā piedalīties sagatavošanās nometnē “Business Academy Bootcamp 2021”.  Tās laikā topošajiem studentiem būs iespēja iepazīties ar programmas mentoriem un citiem aktīviem cilvēkiem, izjust studiju formātu un mācību vidi, kā arī iegūt noderīgas zināšanas un pieredzi. 

Dalība nometnē ir bez maksas. Uzzināt vairāk un pieteikties iespējams šeit:  https://businessacademy.lv/en/bootcamp-2021/

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments