Business Academy programmas mācību vide

Business Academy nodarbības notiek nestandarta auditorijā, lai studentiem būtu iespēja neformāla gaisotnē strādāt pie praktiskām problēmsituāciju risināšanām komandās. Auditorijā ir ērta pieeja virtuvei un dzērienu pagatavošanai, kā arī, lai “brīvos” brīžos atpūtinātu galvu no fokusēta darba un saglabātu veselīgu ķermeni, būtu iespēja izkustēties ar fiziskām aktivitātēm.

Ventspils Augstskolas vide

Ventspils Augstskola ir moderna, ar lielisku infrastruktūru un ar iedvesmojošu vidi. Tā atrodas vietā, kas ļauj fokusēties uz mācībām, nodrošina individuālu pieeju katram studentam, dod iespēju izpausties, atpūsties gan relaksējoties, gan pavadot laiku aktīvi, kā arī ir pateicīga, jo viss atrodas rokas stiepiena attālumā un nav jāpavada ilgs laiks ceļā uz un no nodarbībām.

Sporta iespējas Ventspilī

Ventspilī ir ļoti daudz dažādas fizisko aktivitāšu iespējas. Sākot ar basketbolu, futbolu, ielu vingrošanu, trenažieru zāli un beidzot ar snowboarding, veikošanu, BMX un ekstrēmajiem sporta veidiem. Tas viss, protams, pāris minūšu gājiena attālumā un pieejams jebkuram interesentam. Veselā miesā, vesels gars. Sporto nost!

Biznesa iespējas Ventspilī

Ventspils ir lieliska vieta sava biznesa uzsākšanai. Ir pieejami dažādi uzņēmējdarbības atbalsta formāti un labvēlīga vide. LIAA biznesa inkubators dod iespēju iegūt līdzfinansējumu 50% apmērā praktiski visām uzņēmumu izmaksām, ir pieejami un tuvākajā nākotnē būs vēl vairāki IT uzņēmumu atbalsta instrumenti un laboratorijas, kas nodrošinās jaunos uzņēmumus ar infrastruktūru un mentoriem, tehnisku risinājumu izstrādei. Ventspils dome piedāvā IKT pilotprojektu atbalstu 75% apmērā inovatīviem IT risinājumiem. Un tas viss pieejams ar daudz mazāku konkurenci, kā Rīgā.

Ventspils pilsētas vide

Ventspils pilsēta ir lieliska vieta, kur pieejamas dažādas izklaides iespējas gan ziemā, gan vasarā. Viss ir pāris minūšu gājienā  ar kājām un par ļoti pievilcīgām cenām. Sākot ar gozēšanos pludmalē un peldi un beidzot ar slēpošanas kalnu un ūdens atrakciju parku.

INTERESĒ? NENOKAVĒ!

Piesakies jaunumiem!