Studentu digitālo pakalpojumu aģentūras “BASAFUL” 2021. gada apgrozījums pieaug par 614,29%

Apritējuši divi gadi kopš tikusi dibināta, unikāla koncepta, studentu pārvaldīta digitālo pakalpojumu aģentūra “BASAFUL”. 2020. gads tika noslēgts ar apgrozījumu EUR 14 000, šogad apgrozījums ir pieaudzis par 614.29% un pārsniedz zīmīgu EUR 100 000 slieksni.

Digitālā aģentūra “BASAFUL” tika izveidota Ventspils Augstskolas tehnoloģijas uzņēmējdarbības bakalaura studiju programmas “Jaunuzņēmumu vadība” ietvaros. Studiju programmas būtība ir nodrošināt iespēju studiju procesā apgūt zināšanas un izkopt prasmes caur praktisku teorijas pielietošanu biznesa vidē. Tāpēc, pēc studentu iniciatīvas, tika izveidota digitālā aģentūra, kas kalpo, kā “Ideālā prakses vieta“. Iesaistoties tur, studenti spēj gan iegūt praksi, gan iepazīt biznesa vidi, gan izprast savas stiprās un vājās puses, gan veidot savu portfolio, gan piepelnīties, tādējādi nodrošinot arī lielāku motivāciju teorijas apgūšanai un kvalitatīvu izpratni par studiju tēmām. Studentiem lidzās ir mentori, kuri ir profesionāļi tādās jomās kā jaunuzuņēmumu vadība, mārketings, pārdošana un klientu attiecības, pakalpojuma dizains, u.c.

Par BASAFUL

BASAFUL” sniegto pakalpojumu klāsts, galvenokārt, sastāv no mājaslapu izstrādes, produktu izstrādes un pozicionēšanas tirgū, pārdošanas aktivitāšu nodrošināšanas, procesu automatizācijas, digitālā mārketinga un SEO optimizācijas. Gada laikā ir īstenoti vairāk kā 40 projekti, un manāmi paplašināts klientu loks, sniedzot arvien plašākas iespējas studentiem apgūt mūsdienīgas kompetences un iemaņas. “BASAFUL” konkurējošā priekšrocība ir, pirmkārt, iespēja nodrošināt salīdzinoši augstas kvalitātes pakalpojumus, par zemāku cenu, jo primārais mērķis organizācijai vienmēr paliks mācīšanās iespēju nodrošināšana tās biedriem, nevis peļņa un, otrkārt, konkurējošā priekšrocība ir unikālā vīzija, kas sniedz iespēju studentiem iegūt noderīgu pieredzi studiju procesa laikā.

Šobrīd “BASAFUL” pulcē 25 studentus gan no “Jaunuzņēmumu vadība” programmas, gan citām studiju programmām, tajā skaitā, studentiem no programmēšanas novirziena. Tuvāko 2-3 gadu laikā, ticam, ka varam izaugt vismaz līdz 150 studentu organizācijai, kā arī šādu konceptu palīdzēt ieviest citās augstskolās, kas būtiski uzlabotu studiju pieredzi un iegūto zināšanu kvalitāti”, komentē jaunā organizācijas ievēlētā vadītāja Luīze Dārta Sietiņa. Studentiem ir iespēja, apgūt prasmes ne tikai darbā ar klientiem, bet iesaistīties arī pašas organizācijas procesu, komunikācijas, kultūras un, piemēram, biznesa modeļa pilnveidošanā.

Kā katru gadu, arī šogad BASAFUL organizē atvērto durvju dienu pasākumu “Jaunuzņēmumu vadība” programmas ietvaros. Tajā topošie studenti no 10. līdz 12. jūnijam varēs iepazīt unikālo mācību vidi, aprunāties ar BASAFUL biedriem, Business Academy studentiem, mentoriem un viesiem, kuri sniegs ieskatu dažādās, ar uzņēmējdarbību un personīgo izaugsmi saistītās, tēmās, sākot ar biohacking, līdz ideju prezentēšanas spējām. 

Sākot ar šo gadu, atvērto durvju dienu koncepts tiek paplašināts ar papildus pasākumu ciklu. Pirmkārt, ar E-sports turnīru, kas norisināsies 28. – 29. maijā.

Vairāk info un pieteikšanās: businessacademy.lv/bootcamp-2022

Visiem ieintresētiem pietiekšanāss Business Academy Bootcamp 2022 ir tikai līdz 27.maijam!​

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments